Sprzedam palniki do kotliny gazowej

O.K.

Re: Sprzedam palniki do kotliny gazowej

Postautor: O.K. » 26 mar 2013, o 22:11

jacek pisze:Jak zbuduję piecyk na bazie twojego palnika to przypadkowemu przechodniowi oddam swojego koksiaka. Zapytam tak z ciekawości, jak kolega Dambas ocenia twój palniczek? Z tego co pamiętam to jakoś niedawno nabył u ciebie to cacko.

Czytam tego posta i serce mi pęka, :( nie wyobrażam sobie mojej kuźni bez tradycyjnego paleniska . Niechaj Hefajstos pali w naszych kuźnia a nie GAZPROM ;) . Nie wymagam żeby z nich korzystać ale nie skazujcie je na zapomnienie na złomowisku. Każdy kowal musi mieć takie palenisko. :!:

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 27 mar 2013, o 05:42

No pewnie ;) Może mchem porastać,ale ma być :lol: Jacek, nie oddawaj,bywają sytuacje kiedy jest niezastąpione.

jacek
Kontaktowanie:

Postautor: jacek » 27 mar 2013, o 07:34

Chłopaki z tą kuźnią to był głupawy żart w moim stylu :mrgreen: . Kotlinka stoi z boku i kiedy jest potrzebna to żelazo grzeje aż miło. Nie oddaje się rodzinnych pamiątek, a na moim palenisku, dziadek przepracował większą część swojego życia. Piecyk gazowy jest dużym ułatwieniem, ale kuźni bez paleniska koksowego jakoś nie mogę sobie wyobrazić nawet gdybym miał go używać raz na kilka lat.......Mam nadzieję, że się choć trochę zrehabilitowałem. :D

O.K.

Postautor: O.K. » 27 mar 2013, o 21:47

Umiem włożyć kij w mrowisko ,prawda :lol: . A tak poważnie, żeby uklepać coś ciekawego trzeba troszkę nastroju. Koksiaczek do tego jest najlepszy. ;)

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 6 kwie 2013, o 08:17

Kolejna seria palników w gotowości do pracy czeka na wysyłkę. Zainteresowanych zapraszam na PW.
Dwa palniki z poprzedniej serii pojechały do Szkocji narobić apetytu tamtejszym kowalom ;)

O.K.

Postautor: O.K. » 6 kwie 2013, o 22:24

podbijasz nowe rynki ;) super :!:

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 11 kwie 2013, o 11:18

To ostatnia seria tej wiosny.Na razie nie będzie czasu na produkcję palników, komu potrzeba brać :lol:
Załączniki
DSCN5569.jpg

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 31 sty 2014, o 16:57

Oferta sprzedaży palników cały czas aktualna. Mam w ofercie cztery rodzaje palników, mogących pracować w różnych wariantach zasilania. na zamówienie wykonuję również palniki do palenisk otwartych, np taki jak ten.
Załączniki
DSCN6208.jpg

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 17 maja 2015, o 16:33

Warto odświeżyć temat bo już ponad 200 palników powędrowało w świat z mojej kuźni. Poza rodzimymi kuźniami pracują w Szkocji, Anglii, Portugalii, Niemczech i Białorusi. W ofercie przybył jeszcze jeden model palnika Pieszczotliwie nazywany przez użytkowników ,,Maluszkiem" ze względu na zwartą jego budowę i niewielkie zużycie gazu. Na imprezie kowalskiej był po raz pierwszy w Kuźni Kurpiowskiej w październiku ubiegłego roku. A tak wygląda w akcji piecyk z tym palnikiem https://www.youtube.com/watch?v=vDR_w0RCtTk

Wróć do „Sprzedam”