Wymowne piękno w prostocie formy

umi

Wymowne piękno w prostocie formy

Postautor: umi » 14 sty 2013, o 11:50

Tytuł mówi o wszystkim ;)
Załączniki
Forma.jpg

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Re: Wymowne piękno w prostocie formy

Postautor: BANAN » 14 sty 2013, o 16:34

To chyba jakiś stolarz stworzył :lol:

krzysiekass

Postautor: krzysiekass » 14 sty 2013, o 19:27

Po głębszej analizie można jednak dopatrzyć się czegoś więcej , niż tylko dwóch gwoździ .....
tam jest jeszcze deska sosnowa :D

umi

Postautor: umi » 14 sty 2013, o 21:57

Zaraz , zaraz powoli. To ja dwa wiadra koksu i siedem godzin w sobotę na to dzieło poświęciłem a Wy mi ze stolarstwem i deskami jedziecie :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie, no znikąd w Was zrozumienia dla autora i jego sztuki w której zaklęte jest piękno nagiego metalu i surowego w swej prostocie arcydzieła :lol: :lol: :lol:

O.K.

Postautor: O.K. » 15 sty 2013, o 00:05

Panowie, panowie... Gdzie Wasza wyobraźnia? Tak potraktować taki piękny akt. Gratulacje Umi. ;)
Kowalicha Aga

O.K.

Postautor: O.K. » 15 sty 2013, o 00:20

Sory panowie terroryści opanowali kompa (to znaczy żonka). :lol: Sytuacje opanowałem- sypialnia spacyfikowana .
A tak szczerze mówiąc to te gwoździe tak ze sobą jakoś dziwnie ,no wiecie. A może tak wygląda życie seksualne gwoździ. ;)
Karol

umi

Postautor: umi » 15 sty 2013, o 11:47

Dzięki Aga ,
widzę nie pomyliłem się myśląc przez całe życie że kobiety mają więcej subtelności i wyjątkowe wyczucie wysublimowanego piękna. Piękne dzięki za słowa dodające skrzydeł artyście ;) Jeszcze tak może troszkę wokół tematu dzieła to ciekaw jestem tej pacyfikacji sypialni :lol: Karol może to inspiracja do Twojej następnej pracy ? oczywiście w metalu ;) :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Edek

Postautor: Edek » 15 sty 2013, o 11:58

Sorry umi to to dzieło posiada jakiś temat czy może nawet tytuł ? A ja myślałem że to był powód Twojego przyjścia do pracy w poniedziałek z zabandażowanym palcem :lol: Twój Syn coś wspominał o jakiejś nieudanej półce w garażu czy coś takiego :lol:

O.K.

Postautor: O.K. » 16 sty 2013, o 21:01

umi pisze:Dzięki Aga ,
widzę nie pomyliłem się myśląc przez całe życie że kobiety mają więcej subtelności i wyjątkowe wyczucie wysublimowanego piękna. Piękne dzięki za słowa dodające skrzydeł artyście ;) Jeszcze tak może troszkę wokół tematu dzieła to ciekaw jestem tej pacyfikacji sypialni :lol: Karol może to inspiracja do Twojej następnej pracy ? oczywiście w metalu ;) :lol: :lol: :lol:

tak tak Właśni planowałem kajdanki ( różowe ) :lol:

Wróć do „Nasze osiągnięcia”