Seria dydaktyczna COFD

umi

Seria dydaktyczna COFD

Postautor: umi » 16 gru 2013, o 23:30

W 1973 roku Centralny Ośrodek Filmów Dydaktycznych wyprodukował trzy filmy dotyczące kowalstwa na potrzeby szkolnictwa zawodowego o następujących tytułach :
Urządzenia do kucia ręcznego
Podstawowe operacje kowalskie I
Podstawowe operacje kowalskie II
W sieci krążą dwa z tych filmów i za symboliczną złotówkę są do pobrania np. z Chomika. Jednak nigdzie nie trafiłem śladu pierwszego filmu o tytule : Urządzenia do kucia ręcznego.
Parę lat temu wykonałem cyfrowe kopie tych trzech filmów których posiadam oryginalne taśmy 16 mm . Obecnie utworzyłem w „ czytelni” nowy katalog gdzie te filmy zostały już umieszczone. Osoby z forum które korzystają swobodnie z „ czytelni” już mogą je sobie bez zobowiązań pobrać . Ponieważ chciałbym umożliwić bezpłatny dostęp do tych filmów wszystkim zainteresowanym a jednocześnie nie być posądzony o rozpowszechnianie to mam propozycję. Zgłaszajcie chęć dostępu krótkim odpisaniem na ten post. Jeśli będzie więcej chętnych to zrobię zmiany w ustawieniach swojego serwera i każdy zainteresowany z forum dostanie na prywatną wiadomość hasło do katalogu z tymi filmami . Czekam na Wasz odzew . Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Rumcajs

Re: Seria dydaktyczna COFD

Postautor: Rumcajs » 17 gru 2013, o 18:53

Czemu by nie ;) Jak jest taka opcyja :)
"Całą bezkształtną masę kruszców drogocennych,
Które zaległy piersi mej głąb nieodgadłą,
Jak wulkan z swych otchłani wyrzucam bezdennych
I ciskam ją na twarde, stalowe kowadło"

umi

Postautor: umi » 18 gru 2013, o 09:53

Opcja jest bez większych problemów jak będzie więcej chętnych to warto by informatyk przerobił ustawienia serwera ;) A jak będzie mało chętnych to zrobię kopie na płytkach i wyślę pocztą do zainteresowanych tematem :)

umi

Postautor: umi » 21 gru 2013, o 23:02

Romcajs widzę że temat szału nie zrobił i d... nie urywa :) Podeślij mi na pw adres i zaraz po świętach wyślę Ci wypaloną płytkę z tymi trzema filmami :) Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 23 gru 2013, o 05:21

Umi, spodziewałeś się czego innego? Wiem, że to forum to Twoje ukochane dziecko, ale ono dopiero ożyje przed kolejnymi warsztatami w Wojciechowie.

umi

Postautor: umi » 23 gru 2013, o 09:10

Miłość rodzicielska jest miłością bezwarunkową :) A każdy rodzic chce przekazać swemu dziecku wszystko co ma najlepsze :)

Wróć do „Linki”