1904 Modern blacksmithing, rational horse shoeing and wagon

O.K.

Re: 1904 Modern blacksmithing, rational horse shoeing and wa

Postautor: O.K. » 27 gru 2012, o 23:28

ciekawa literatura :!: jak ty wynajdujesz takie ciekawostki :?:

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Administrator » 28 gru 2012, o 10:44

Wielkie dzięki Umi :) Niesamowite te twoje zbiory :) teraz tylko trzeba znaleźć trochę czasu na lekturę. Szkoda tylko, że "tłumacz google" tego nie bierze :lol:

umi

Postautor: umi » 28 gru 2012, o 17:09

To tak pokrótce :) linki do tych materiałów i wielu innych posiadam od kilku już lat i czas je udostępnić chociaż wiem, że wielu zakręconych zapaleńców zna je też pewnie od dawna ;) Natrafiałem na nie szukając konkretnych tytułów bo z reguły każda kolejna książka została napisana na podstawie jakiejś innej no może jedynie z Biblią było inaczej :)
A co do tłumaczenia i wykorzystywania częściowego, na razie zamieściłem linki które dają się tłumaczyć, kopiować rysunki i wykorzystywać elektronicznie w każdy możliwy sposób :lol: Następne, nie ukrywam że będą może bardziej uciążliwe ;) Ale dają się ściągnąć na kompa a tam to już nie ma zmiłuj :lol: Wszystko Nam wolno ;) Na razie zamieszczam te najbardziej legalne nie łamiące przez Nas praw autorskich i myślę co zrobić z pozostałą biblioteką a jest jej trochę ;) Ale coś mi już świta , tylko kto to wszystko miałby po skanować ?

O.K.

Postautor: O.K. » 29 gru 2012, o 22:41

jeśli chodzi o skanowanie to mogę troszkę pomódz :P

Wróć do „Książki o tematyce kowalskiej”