zestaw narzędzi kowalskich

O.K.

zestaw narzędzi kowalskich

Postautor: O.K. » 25 paź 2012, o 22:51

Dziś uratowałem od huty zestaw narzędzi kowalskich nie jest kompletny, i szukam spis, wykaz narzędzi. pomocy ;)
Załączniki
walizka kowala.jpg
Może ktoś wie jak to poukładać
_s0.zmniejszacz.pl_IMAG2049_zmniejszacz-pl_757712.jpg
Może ktoś wie jak to poukładać

Awatar użytkownika
Edek

Re: zestaw narzędzi kowalskich

Postautor: Edek » 26 paź 2012, o 12:46

Dzielnych ludzi którzy własną piersią osłaniają narzędzia kowalskie przed hutami trzeba natychmiast wspomagać w ich walce :) Proszę więc uprzejmie wg zaleceń : ta niebieska to oryginalny spis załączany do każdej skrzyni przez producenta, druga biała to strona z katalogu Centrali Technicznej z 1966 roku Co do układania to nawet idiotyczna Pani z programu w jednej znanej stacji telewizyjnej by sobie nie poradziła do końca z tą skrzynią :D Już mówię dlaczego. Zestaw był produkowany przez Warsztaty Szkolne przy Zakładzie Karnym w Sieradzu a wśród takiej klienteli ciężko było zachować dokładna powtarzalność ;) Będziesz więc miał kłopot z poprawnym zamocowaniem w przewidzianych miejscach z: kleszczami L= 500 i jak wstawisz Stożek do kowadła w przewidziane miejsce to nie zamkniesz skrzyni :) Podobnie ma z tym mój znajomy który posiada taką skrzynię jeszcze bez śladów rąk ludzkich prosto z GS-u z lat siedemdziesiątych
Załączniki
26101201.JPG
26101202.JPG

O.K.

Re: zestaw narzędzi kowalskich

Postautor: O.K. » 26 paź 2012, o 22:00

Czytając twojego posta poczułem się jak James Bnd. :lol: Wielkie dzięki tego szukałem. Czytając spis dochodzę do wniosku że mam spore braki w sprzęcie. Ale nic to( jak mawiał Wołodyjowski) ,teraz wiem czego szukać :idea:

Wróć do „Narzędzia kowalskie”