Witam

wacek624

Witam

Postautor: wacek624 » 8 lip 2012, o 20:24

Mam na imię Darek Florczyk mam swoją kuźnie wykonuję różne roboty kowalskie na jakie jest zapotrzebowanie również usługi do rolnictwa takie jak klepanie lemieszy i nie tylko. Zajmuję się kowalstwem od 5 lat.

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: BANAN » 8 lip 2012, o 21:08

Cześć,jak na razie dołączają głównie forumowicze z forum kowalskiego,A gdzie są majstrowie ze Stoważyszenia Kowali Polskich?Aż tak zapracowani?

umi

Postautor: umi » 10 lip 2012, o 13:07

Witaj Darku fajnie że jesteś , w zamyśle tego forum było przybliżenie między innymi Wojciechowskiego klimatu i tego co jest najpiękniejsze w kowalstwie. Janusz kowali w samym stowarzyszeniu jest zaledwie dwudziestu i jak sam wiesz trudno sobie wyobrazić Frania Kopcia serfującego po forum i internecie :) Ale nie jest źle bo jest już wśród Nas kowal ze stowarzyszenia .

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 10 lip 2012, o 20:29

Nie upieram się by majster Franciszek Kopeć pisał choć gdyby mu kto pokazał jak to diabelskie urządzenie działa,to wszystkich by mógł jeszcze zadziwić.Sam gdy zaczynałem pisać na forum kowalskim,pytałem swoich synów i forumowiczów jak to się robi,to nie wstyd nie wiedzieć,który klawisz do czego sluży i nie trzeba się zasłaniać,że tyle mam roboty w kuźni ,że nie mam czasu pogadać z kolegami po fachu,choć chciałbym by tak było.

Wróć do „Powitanie”