Hey Hi Hello :)

O.K.

Re: Hey Hi Hello :)

Postautor: O.K. » 4 paź 2012, o 21:27

Powinieneś przejechać się do Wojciechowa, jeśli nie chcesz stawać w konkursie to przynajmniej poczuć klimat , poznać ludzi po fachu. My kowale musimy trzymać się razem, jest nas tak niewielu. Jestem tam co roku od 2005 roku., nie po to aby wygrywać , lecz spotkać się ze znajomymi pokazać swoje nowe cacka, obejrzeć co nowego u innych. Naprawdę polecam.

jacek
Kontaktowanie:

Postautor: jacek » 5 paź 2012, o 20:33

Moim marzeniem jest znaleźć się wśród ludzi uprawiających dawny fach, ale nie wiem czy to dobry pomysł, ponieważ tak kocham swoją robotę,że mając tylu młotkowych w okół siebie z wielkim niesmakiem opuszczał bym to miejsce. Ale ogólnie pomysł jest super. Jestem tego samego zdania, że powinniśmy trzymać się razem i oczywiście, do tego się wspierać. Dziękuję za radę DOBRY CZŁOWIEKU na pewno skorzystam. Jak będziesz w Mikołajkach to zapraszam na dobry obiadek i długą pogawędkę, może się w końcu czegoś nauczę.

O.K.

Postautor: O.K. » 5 paź 2012, o 22:09

Dlatego jestem w Wojciechowie co roku . Szkoda że wszystkie większe imprezy są tak daleko. Może masz 13 października wolne? w Gdańsku Rumi otwarcie zabytkowej kuźni( jest impreza) Co do drugiej kwestii to jesteśmy umówieni na kawę,

jacek
Kontaktowanie:

Postautor: jacek » 6 paź 2012, o 19:18

Chętnie bym się wybrał, ale niestety mam klienta który ubzdurał sobie, że jak się w przeciągu miesiąca nie wyrobię z wykonaniem obejm wzmacniających popękane belki to mu się chałupa zawali ( tzw. warszawski znawca) i muszę zapierniczać pod presją chcąc zdążyć aby miesiąc nie upłynął bo jeszcze gotów obciążyć mnie kosztami zawalonego budynku-oczywiście żarcik. Za rok pewnie se nie odpuszczę kowalskiej imprezy. Dzięki za szczery gest. Honor i życzliwość są tak samo na wyginięciu jak nasza profesja.

O.K.

Postautor: O.K. » 6 paź 2012, o 22:06

Jasne. Klient przede wszystkim. Od niego mamy kaskę. Jak zrobisz robotkę, chłop będzie się cieszył.
To co spotykamy się w Wojciechowie. No chyba że szybciej

jacek
Kontaktowanie:

Postautor: jacek » 7 paź 2012, o 10:10

Co do Wojciechowa to ciężko cokolwiek obiecać, chociaż jak wspomniałem odwiedzenie tego miejsca leży w sferze moich marzeń. A co do spotkania to chciałbym odwiedzić cię wcześniej, bo gdybym był świadom faktu istnienia fachowca w naszej okolicy, który tworzy własnymi rękami i sercem, a nie wali produkty z gotowizny, to już dawno byśmy się gościli. Dzisiejsze kowalstwo ( nie obrażając ludzi którzy kultywują dawne tradycje rzemieślnicze ) spadło do rangi ślusarstwa zdobniczego, więc z poszukiwaniem tzw. bratniej duszy dałem sobie dawno na spokój. Jeżeli kuźnia u K. to twój przybytek kowalskiej rozpusty to zakotwiczę u ciebie pewnie w ciągu miesiąca.

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 7 paź 2012, o 11:31

Kuźnia u Karola-strzał w dziesiątkę :lol: Kotwicz.

jacek
Kontaktowanie:

Postautor: jacek » 7 paź 2012, o 12:21

Januszku dzięki za informację. Widziałem twoją stronkę, jak na chemika to kunszt rzemiosła kowalskiego opanowany perfekcyjnie. Pewnie Dimitriemu Mendelejewowi pośmiertnie rozhuśtałeś to coś z przodu szyi.

O.K.

Postautor: O.K. » 7 paź 2012, o 21:21

jacek pisze:Co do Wojciechowa to ciężko cokolwiek obiecać, chociaż jak wspomniałem odwiedzenie tego miejsca leży w sferze moich marzeń. A co do spotkania to chciałbym odwiedzić cię wcześniej, bo gdybym był świadom faktu istnienia fachowca w naszej okolicy, który tworzy własnymi rękami i sercem, a nie wali produkty z gotowizny, to już dawno byśmy się gościli. Dzisiejsze kowalstwo ( nie obrażając ludzi którzy kultywują dawne tradycje rzemieślnicze ) spadło do rangi ślusarstwa zdobniczego, więc z poszukiwaniem tzw. bratniej duszy dałem sobie dawno na spokój. Jeżeli kuźnia u K. to twój przybytek kowalskiej rozpusty to zakotwiczę u ciebie pewnie w ciągu miesiąca.

Jaki tam fachowiec , daj spokój, po prostu robie swoje. Co do integracji to jestem jak najbardziej na tak. To co , synchronizujemy kalendarze? Jacku kiedy kończysz tą pilną robotę ? Banan kiedy byłeś na mazurach?

jacek
Kontaktowanie:

Postautor: jacek » 7 paź 2012, o 21:44

Pilnej roboty zostało mi jeszcze dobre dwa tygodnie. A co do tej skromności do fajna cecha, też nie lubię się samemu po plecach poklepywać, zostawiam ten miły gest tym, którym podobają się moje wypociny. Znalazłem twój nr.telefonu więc jak będę leciał w okolice Pisza to dam znać.

Wróć do „Powitanie”