Zaproszenie do Kuźni Kurpiowskiej :)

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Re: Zaproszenie do Kuźni Kurpiowskiej :)

Postautor: BANAN » 5 gru 2013, o 16:05

Marek, to wcale nie jest śmieszne.

Wszebad

Postautor: Wszebad » 13 kwie 2014, o 10:26

Witaj Umi. :) Obserwuję historię powstawania Twej kuźni od początku tu i na F.K. Gratuluję finiszu. Piękny obiekt. Będą mieli Kurpsie piękne miejsce. Muszę sie kiedyś tam wybrać i może wtedy zechcesz dokładniej opowiedzieć o całym projekcie. Mało już takich miejsc. Powtórzę jeszcze... wygląda pięknie z tymi śparogami...

HOWGH

Wszebad

Postautor: Wszebad » 13 kwie 2014, o 10:28

Witaj Umi. :) Obserwuję historię powstawania Twej kuźni od początku tu i na F.K. Gratuluję finiszu. Piękny obiekt. Będą mieli Kurpsie piękne miejsce. Muszę sie kiedyś tam wybrać, pobałamucieć i może wtedy zechcesz dokładniej opowiedzieć o całym projekcie. Mało już takich miejsc. Powtórzę jeszcze... wygląda pięknie z tymi śparogami...

HOWGH

Ps. http://www.interklasa.pl/portal/dokumen ... lownik.htm

umi

Postautor: umi » 4 maja 2014, o 21:01

Witaj Wszebąd :) Przepraszam że wcześniej nie zareagowałem na Twój wpis ale obowiązki nie pozwoliły mi na to :) Widzę że Obaj od dawna się obserwujemy :) Myślę że podczas Naszego spotkania mielibyśmy dużo więcej do pogadania niż tylko o tej kuźni ;) Patrząc na link to jak zawsze przygotowany do dyskusji co czyni ją rzeczową i konkretną ;) Jak wiesz zatem nie jest to moja kuźnia tylko powstała przy moim udziale i ideą jej jest korzystanie z niej wszystkich kowali w celu spotkań , wymiany doświadczeń , nauki i wspólnej zabawy ;)

Awatar użytkownika
BANAN
Kontaktowanie:

Postautor: BANAN » 5 maja 2014, o 15:32

Pewnie szybciej się spotkacie w Kuźni Kurpiowskiej niż wam się wydaje ;)

Wróć do „Rozmowy o wszystkim”